Výsledky 2020

Výsledky kategorie MUŽ – MUŽ
         
Pořadí Startovní číslo Tým Složení Body
1. 10 Mondraker Racing Team Petr Hruška, Michal Kuban 1696
2. 9 Bukako Czech Tall Boys Marin Fikar, Aleš Bílek 1677
3. 2 KERTEAM Petr Jindra, Jan Kaše 1426
4. 1 MA-Pa Bike Team Martin Císař, Pavel Kohout 1346
5. 52 Hrbatí psi jiří Fišer, Tomáš Šimek 1235
6. 3 Soumrak cyklistiky Ondřej, Kubát, Ondřej Kožíšek 1172
7. 63 Ocelovka Ondřej Šec, Jan Musil 1172
8. 7 Kelti vydlážděný Tomáš Dufek, Miroslav Kňourek 1155
9. 60 Lajdáci Aleš Petera, Pavel Dufek 1140
10. 5 Bráchovi Martin Brácha, Filip Brácha 1072
11. 8 Tuláci Dominik Dufek, Jiří Kulich 972
12. 59 Chlapáci Musiláci Vojtěch Musil, Matěj Musil 889
13. 6 M a M Martin Říha, Milan Struhár 885
14. 51 Dálkoplazové Bělohrad Jan Bareš, Petr Trübenekr 762
15. 64 KATR Tomáš Trnovský 465

 

Výsledky kategorie ŽENA – ŽENA
         
Pořadí Startovní číslo Tým Složení Body
1. 11 Laně ze Lhotky Ilona Jiroutová, Adéla Jiroutová 1126
2. 12 Indula Dáda Jindra Jenčovská, Diana Málková 1032
3. 13 Krysáci Pája Bicanová, Bětka Festová 924
4. 14 Robinsonky Květoslava Havlíková, Renata Novotná 625

 

Výsledky kategorie MUŽ – ŽENA
         
Pořadí Startovní číslo Tým Složení Body
1. 20 Káďa a Káďa Martin Kadečka, Jana Kadečková 1406
2. 49 Historici 120 Michal Klaska, Milada Klasková 1045
3. 17 Jedu kolem Pavel Fidrmuc, Jana Novotná 1018
4. 15 Leda – borci Radek Pavlousek, Barbora Pavlousková 977
5. 18 Želvičky Petr Kneř, Jana Šilarová 949
6. 24 Lesní skřítci Hana Krocová, Míla Kroc 916
7. 25 Cassy Peg Zdeněk Hanzlík, Kristýna Pastvová 785
8. 16 Manka a Rumcajs Pavel Kováč, Mirak Kováčová 781
9. 19 Štastné pomeranče Patrik Čonka, Anička Vaculíková 774
10. 21 Husákovy děti Vladislav Rychtera, Iveta Rychterová  746
11. 23 Fesťáci Jaroslav Festa, Iveta Festová 721
12. 22 VoDa tým + Bobo Tomáš Vojtěch, petra Davidová 559
13. 57 K Konstrukt Czech s.r.o. Jan Karban, Denisa Karbanová 399

 

Výsledky kategorie DOSPĚLÝ – DÍTĚ
         
Pořadí Startovní číslo Tým Složení Body
1. 28 Máslíčka Martin Munzar, Jakub Munzar 1387
2. 54 LASOMA MTB Hořice Marek Palouš, Max Palouš 1306
3. 37 Výletníci Ladislav Fof, Ladislav Fof 956
4. 34 Cpt. Hook Jan Hák, Natálie Háková 870
5. 29 Rakety Lukáš Dubenecký, Anna Dubenecká 863
6. 26 Volvo – Rock Machine Martin Petržela, Barbora Petrželová 791
7. 36 Jelen Team Jiří Jirout, Barbora Jiroutová 727
8. 27 Zuzu Eli Eliška Novotná, Zuzana Festová 692
9. 32 Drtiči Aleš Filounek, Jan Filounek 686
10. 61 Draci z Pěnkaváku Anna Kratochvílová, Kateřina Kratochvílová 680
11. 50 Slávisti Kamil Lučan, Anežka Lučanová 663
12. 30 Betlémští jezdci Petra Jezberová, Gabriela Jezberová 650
13 31 52 Milan Jezbera, Vít Jezbera 625
14. 35 Poděbradští pohodáři Marek Novotný, Miloš Novotný 625
15. 33 Poděbradští dravci Tomáš Havlín, Roman Kořínek 535
16. 55 Pankrác Jiří Pelnář, Jan Pelnář 435

 

Výsledky kategorie BĚŽCI
         
Pořadí Startovní číslo Tým Složení Body
1. 46 Run4Fun II Petr Čepelka, Martin Kulhánek 1005
2. 45 Skromní a skromnější Pavel Novotný, Luboš Novotný 710
3. 44 Run4Fun Miluše Polášková, Ivona Švastová 406

 

Výsledky kategorie 99+
         
Pořadí Startovní číslo Tým Složení Body
1. 38 Agrokomplex BALDU Ladislav Dufek, Jan Blaihar 1352
2. 40 KUAKUO Jiří Štancl, Pavel Procházka 1072
3. 39 Lelek team Luboš Charvát, Roman Charvát 993
4. 41 Krakonošáci Irena Stejskalová, Milan Cvik 628

 

Výsledky kategorie PĚŠÍ
         
Pořadí Startovní číslo Tým Složení Body
1. 48 Papanci Roman Štěpánek, Ivana Motyčková 667
2. 56 Zahradníci Veronika Zahradníková, František Zahradník 585
3. 47 Dvacetosmičky Eva Jezberová, Lenka Hájková 386
4. 43 Šampióni Adéla Dubenecká, Marie Marková 309
5. 58 Rychlá botaska Alena Procházková, Tereza Procházková 260

 

Výsledky kategorie Elektrokola
         
Pořadí Startovní číslo Tým Složení Body
1. 42 Na Pilu Jan Novák, Irena Pilařová 959
2. 53 Tofík Václav Machek, Vladislava Pětioká 401
3.        
Foto
Počasí
Počasí Miletín - Slunečno.cz