Kategorie: Muž – Muž
Název týmu 1. Závodník 2. Závodník Startovné zaplaceno
1. KERTEAM Petr Jindra Jan Kaše Ano
2. Soumrak Cyklistiky Ondřej Kubát Ondřej Kožíšek Ano
3. Kolonožky Tomáš Borůvka Adam Splítek Ano
4. Bráchovi Martin Brácha Filip Brácha Ano
5. MA-PA Bike Team Martin Císař Pavel Kohout Ano
6. M&M Martin Říha Milan Struhár Ano
7. Kelti vydlážděný Tomáš Dufek Miroslav Kňourek Ano
8. Tuláci Dominik Dufek Jiří Kulich Ano
9. Bakako NP + Czech Tall Boys Martin Fikar Aleš Bílek
10. MONDRAKER Racing team Petr Hruška Michal Kuban Ano
11.
Kategorie: Žena – Žena
Název týmu 1. Závodník 2. Závodník Startovné zaplaceno
1. LANĚ ZE LHOTKY Ilona Jiroutová Adéla Jiroutová Ano
2. Indula Dáda Jindra Jenčovská Diana Málková Ano
3. Krysáci Pája Bicanová Bětka Festová Ano
4. Robinsonky Květoslava Havlínová Renata Novotná Ano
5.
Kategorie: Muž – Žena
Název týmu 1. Závodník 2. Závodník Startovné zaplaceno
1. Leda-borci Radek Pavlousek Barbora Pavlousková Ano
2. Manka a Rumcajs Pavel Kováč Mirka Kováčová Ano
3. Jedu kolem Pavel Fidrmuc Jana Novotná Ano
4. Želvicky Petr Kneř Jana Šilarová Ano
5. Šťastné pomaranče Patrik Čonka Anička Vaculíková Ano
6. Káďa a Káďa Martin Kadečka Jana Kadečková Ano
7. Husákovy děti Vladislav Rychtera Iveta Rychterová Ano
8. VoDa tým + Bobo Tomáš Vojtěch Petra Davidová Ano
9. Fesťáci Iveta Festová Jaroslav Festa Ano
10. Lesní skřítci Hana Krocová Míla Kroc Ano
11. CassyPeg Zdeněk Hanzlík Kristýna Pastvová Ano
12.
Kategorie: Dospělý – Dítě
Název týmu 1. Závodník 2. Závodník Startovné zaplaceno
1. Volvo – Rock Machine Martin Petržela Barbora Petrželová Ano
2. ZuzuEli Eliška Novotná Zuzana Fersterová Ano
3. Máslička Martin Munzar Jakub Munzar Ano
4. Rakety Lukáš Dubenecký Anna Dubenecká Ano
5. Betlémští jezdci Petra Jezberová Gabriela Jezberová Ano
6. 52 Milan Jezbera Vít Jezbera Ano
7. Drtiči Aleš Filounek Jan Filounek Ano
8. Poděbradští Dravci Tomáš Havlín Roman Kořínek Ano
9. Cpt. Hook Jan Hák Natálie Háková Ano
10. Poděbradští Pohodáří Marek Novotný Miloš Novotný Ano
11. Jelen Team Barbora Jiroutova Jiří Jirout
12. Výletníci Ladislav Fof Ladislav Fof Ano
Kategorie: +99
Název týmu 1. Závodník 2. Závodník Startovné zaplaceno
1. Agrokomplex BALDU Ladislav Dufek Jan Balihar Ano
2. Lelek team Luboš Charvát Roman Charvát Ano
3. KUAKUO Jiří Štancl Pavel Procházka Ano
4. Krakonošáci Irena Stejskalová Milan Cvik Ano
5.
Kategorie: Elektrokola
Název týmu 1. Závodník 2. Závodník Startovné zaplaceno
1. Na Pilu Jan Novák Irena Pilařová
2.
3.
Kategorie: Pěší
Název týmu 1. Závodník 2. Závodník Startovné zaplaceno
1. Šampióni Adéla Dubenecká Marie Marková Ano
2. Dvacetosmičky Eva Jezberová Lenka Hájková
3.
Kategorie: Běžci
Název týmu 1. Závodník 2. Závodník Startovné zaplaceno
1. Run4fun Miluše Polášková Ivona Švastová Ano
2. Skromní a nejlepší Pavel Novotný Luboš Novotný Ano
3. Run4Fun II Petr Čepelka Martin Kulhánek Ano
4.
Foto
Počasí
Počasí Miletín - Slunečno.cz