Slide

Pořadatel : Prasklej Řetez

Typ závodu : Scorelauf dvojic – volné pořadí kontrol

Datum konání : 7. září 2024

Místo : Pivovarská zahrádka na náměstí K. J. Erbena v Miletín (GPS souřadnice 50.4040431N, 15.6811481E)

Start : 8.00 až 10.00 hod. Pivovarská zahrádka Miletín

Cíl : po 6-ti hodinách na trase v Pivovarské zahrádce v Miletíně

Časový limit : 6 hodin + 10 min. na prostudování mapy

Mapy : Doporučena mapa Podkrkonoší v měřítku 1:50.000 (mapu se zakreslenými kontrolními body obdrží startující při startu)

Kategorie : Muž – Muž
Žena -Žena
Muž – Žena
Dospělý – Dítě (mladší 15-ti let, rozhoduje datum narození v době konání závodu)
+ 99 (společný věk páru je nad 99 let)
Elektrokola
Pěší
Běžci

Maximální počet přihlášených : 150 párů

Možnost přihlášení : Na stránkách www.scorelauf.cz, na Městském úřadu v Miletíně, v době před startem na místě konání závodu

Startovné : přihlášení a zaplacení startovného do 25. srpna 2024 : 350,- Kč dospělý a 100,- Kč dítě (rozhoduje datum připsání částky na účet pořadatele).

Přihlášení po 25. srpnu 2024 a na místě : 400,- Kč dospělý a 150,- Kč dítě.

Startovné možno zaplatit buď v hotovosti na Městském úřadě v Miletíně u pí. Jalové, nebo na účet č.: 1023974734/5500. Jako VS uveďte 20240907, do poznámky pro příjemce uveďte název Vašeho týmu.

V ceně startovného : startovní číslo, potřebné podklady k hledání a zapisování kontrol, občerstvení – klobása, pivo (limo dítě), sprcha, umytí kol, hudba po dojezdu do cíle.

Ceny : celkově nejlepší dvojce získá putovní pohár. Nejlepší tři dvojice v každé kategorii obdrží diplom a věcné ceny

Výsledky : po dojezdu do cíle, zpracování výsledků cca v 17.00 hod.. Poté vylepení na nástěnce a vyhlášení vítězů. Výsledky také budou umístěny na stránkách www.scorelauf.cz

Občerstvení : po dojezdu do cíle v Pivovarské zahrádce

Ke zkrácení čekání na výsledky Vám bude hrát reprodukovaná hudba

WC : během závodu ve volné přírodě

Umytí : každý závodník má možnost se vysprchovat v kempu Na Vyhlídce

Umytí kol : ano bude

Ubytování : možnost zajistit ubytování v kempu Na Vyhlídce www.autokempmiletin.cz

Parkování : nám. K. J. Erbena v Miletíně

Funkcionáři : Zdeněk Paulus : 606 788 403
Petr Jalový : 724 764 099

Průběh závodu : Jedná se o typ závodu s volným pořadím kontrol, kdy každá kontrola je jinak bodována, tudíž závodník může objet libovolný počet kontrol avšak za maximálně 6 hodin. Umístění se počítá podle počtu bodů. V případě rovnosti bodů dle času za jakou dobu závodníci kontroly objeli.
Při prezentaci obdrží závodník průkazku, do které bude zapisovat objeté kontroly pomocí tužky. Dále mu bude vepsán do průkazky startovní čas a přidělené startovní číslo. Závodníci si sami vyplní hůlkovým písmem Jméno, Příjmení, Ročník narození, Tým a Kategorii. Na startu závodníci obdrží mapu se zakreslenými body kontrol. Poté závodníci mohou ihned odstartovat.
Jako první je čeká jediná povinná kontrola, na které dostanou popis kontrolních bodů s upřesněním, co na kterém kontrolním bodu mají opisovat. Pořadí dalších kontrolních bodů a jejich počet si již určí sami závodníci. Jedna z kontrol je tzv. živá kontrola, tato je pouze do 15.00 hod. Jednotlivé kontroly se budou zapisovat tužkou do připravených políček v průkazce. Na kontrolním bodu se opisuje písmeno. Dvojice se nesmí rozdělit a všechny objeté kontrolní body musí objet oba závodníci.
Maximální čas na trati je 6 hodin a 10 min. 10 min. mají závodníci na prostudování mapy.
Po dojetí do cíle bude závodníkům změřen čas, který jim bude zapsán do průkazky. Každá započatá minuta nad povolených 6 hodin a 10 min. je odečet 10 bodů. Průkazku závodníci po dojetí odevzdají pořadateli. Dále pak bude spočten čas a počet bodů za objeté kontroly.

Závod se jede na vlastní nebezpečí každého závodníka.

Hlavním pravidlem závodu je pravidlo Fair Play.