Výsledky 2016

Muž – Muž
Pořadí Startovní číslo Tým Složení Body
1. 1 SusaKuca Radek Sušír/Tomáš Kučera 1746
2. 42 Zevláci Martin Císař/Petr Bican 1421
3. 4 BeManiax Madbike Ladislav   Kopecký/David Pour 1321
4. 49 Náhodou se poznali Vladislav   Rychtera/Ondřej Kožíšek 1285
5. 51 Oškliváci Tomáš Lámr/Láďa Fof 1213
6. 44 Lepra Team Lukáš   Vondráček/Michal Vorel 1014
7. 5 BaBa Michal Baron/Matyáš   Baron 977
8. 45 Kovošrot Michal Kosina/Lukáš   Vorel 956
9. 3 M&M Martin Říha/Milan   Struhár 912
10. 17 Cykloteam Pavel Ruml/Miroslav   Draštík 862

Žena – Žena
Pořadí Startovní číslo Tým Složení Body
1. 7 Bílé myši Michaela Strejčková/Eva Kostyšynová 1207
2. 8 Lážo a Plážo Lenka   Novotná/Kateřina Lhotová 1070
3. 6 KAMA Team Markéta Lánská 988
Muž – Žena
Pořadí Startovní číslo Tým Složení Body
1. 15 Káďa a Káďa Martin Kadečka/Jana Kadečková 1490
2. 13 VoDa tým Tomáš Vojtěch/Petra Davidová 1345
3. 16 myšáci Vlastimil   Myška/Markéta Myšková 1264
4. 9 Žíznivci 1 Luděk Šulc/Irena   Droznová 1236
5. 11 HK Petr   Rychtera/Kateřina Rychterová 1225
6. 12 Kohoutek a slepička Viktor Kohout/Renata Mayerhoferová 1157
7. 58 Kemoši Tomáš Kvasnička/Alena   Vávrová 1143
8. 10 Žíznivci 2 Leon Hubaček/Jana   Babáková 1010
9. 46 Darmošlapky Veronika   Bičišťová/Petr Balihar 872
10. 14 Monton Team Lukáš Jedlička/Šárka   Runštuková 780
11. 35 Rumcajs a Manka Pavel Kováč/Mirka   Kováčová 610
Dospělý – Dítě
Pořadí Startovní číslo Tým Složení Body
1. 28 Paulusáci Zdeněk Paulus/Matyáš Paulus 1255
2. 25 Prasklej řetěz M+P Martina   Bicanová/Pavla Bicanová 1185
3. 26 Prasklej řetěz B+A Břetislav   Bican/Anička Bicanová 1152
4. 18 Tony na kole Ivo Michek/Zuzana   Michková 1117
5. 37 Karbaňák a puberťák Ivo Karban/Terezka   Karbanová 1115
6. 27 Pospateam Petr Pospíšil/Jan   Pospíšil 1068
7. 23 Giganti David Novotný/Jan   Novotný 1057
8. 38 Prasklá trojka Alena Jalová/V.Jalový   a Š.Machačka 987
9. 48 Zelená stopa 1 Venda Hak/Tomáš   Drešer 944
10. 24 Kolonožky Tomáš Borůvka/Šimon   Borůvka 907
11. 41 Petra a Evička Petra Jezberová/Eva   Jezberová 894
12. 53 Kluci z Libonic Roman Bureš/Ondřej   Bureš 893
13. 40 Hořické víly Jana Novotná/Eliška   Novotná 874
14. 47 Zelená stopa 2 Šimon Hak/Jakub   Machek 866
15. 19 Mladí hasiči Marcela Svobodová/Kateřina Štěrbová 776
16. 43 Kněža Team Petr a Jan   Kněžourkovi 745
17. 36 Dog Team Jiří Jirout/Adéla   Jiroutová 745
18. 21 Brácha a Brácha Martin Brácha/Filip   Brácha 680
19. 54 Star Wars Nikolas Borůvka/Iveta   Matějovská 645
20. 20 Brďaci Jiří Muhl/Štěpán Muhl 610
21. 22 Třemešnáteam Lucka Draštíková/A. a   E. Draštíková 522
+99

v této kategorii již při startu nedopatřením došlo k nechtěné záměně kategorie +99 za kategorii Muž – Žena u týmu HO TAK Praha

Tímto se jim omlouváme a na výsledkové listině už jsou správně umístěni na krásném 2. místě.

Pořadí Startovní číslo Tým Složení Body
1. 33 mamka&taťka Jana Vítová/Igor Vít 1182
2. 39 HO TAK Praha Olga Jindrová/Jan   Černý 1099
3. 31 JALUD106 Jaroslav   David/Ludmila Ludvíková 1042
4. 55 Kněžourkovi Jiří Kněžourek/Hana   Kněžourková 833
5. 29 Lelek team Luboš Charvát/Roman   Charvát 770
6. 32 Indula a Dáda Jindra   Jenčovská/Diana Málková 693
7. 52 Dobrovodští chrti Vlastimil Michalica/Roman Kořínek 633
Pěší
Pořadí Startovní číslo Tým Složení Body
1. 34 ČtyřkolkaTým Michal Tomášek/Tonda Tomášek 664
2. 56 Rohoznický Darmošlap Miloš Kňourek/Standa Petřík 535
3. 57 Kafkovi Jaroslav Kafka/Marta Kafková 485
Foto
Počasí
Počasí Miletín - Slunečno.cz